Filtr
 • CarboxyTherapy Model Dual MC2

 • Karboksyterapia - nowość w medycynie estetycznej

  Karboksyterapia – Nowość w medycynie estetycznej!

  Terapia dwutlenkiem węgla („cudownym gazem”), czy inaczej karboksyterapia, została ogłoszona największym przełomem w medycynie estetycznej. Swój fenomen, metoda ta, zawdzięcza dwóm podstawowym atutom, czyli wyjątkowej skuteczności, przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.

 • Promocja - osocze bogatopłytkowe


  Zabieg ten nazywany jest również Platelet Rich Plasma (PRP), liftingiem wampirzym, mezoterapią krwią, osoczem. Osocze bogatopłytkowe jest koncentratem płytek krwi w niewielkiej objętości osocza. Otrzymywane jest w procesie wirowania krwi pobranej bezpośrednio od pacjenta przed zabiegiem.

 • Program lojalnościowy Beauty Inside

 • Karboksyterapia w walce z rozstępami

  Czy są skuteczne metody aby pozbyć się rozstępów? Część 1.

  Rozstępy to problem, z którym boryka się bardzo duża liczba kobiet. Przez ten defekt skórny nie jedna z nas ma obiekcje przed odkryciem ciała w trakcie upalnych dni, podczas wizyty u lekarza, czy w sytuacjach intymnych.  Rozstępy to problem, który działa również na naszą psychikę i sprawia, że zaczynamy wstydzić się własnego ciała.
  W jaki sposób pozbyć się istniejących rozstępów i zapobiec tworzeniu się nowym? Czy są skuteczne metody? W poniższym artykule postaram się odpowiedzieć na te pytania.

  Czym są rozstępy – jak powstają i kogo dotyczą?