Filtr
 • Powiększanie i modelowanie ust

   

  Pełne, zmysłowe, kształtne i powabne usta - teraz to możliwe i to bez pomocy skalpela! Wystarczy, że zdecydujesz się na powiększanie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym w Beauty Inside, a otrzymasz aż 20% rabatu!!!

  W cenie:
  - znieczulenie
  - konsultacja kosmetologa

  Powiększanie i nawilżanie ust
  Zabieg polega na wstrzyknięciu w wargi preparatów z kwasem hialuronowym. W efekcie usta staną się zmysłowo pełne, wymodelowane i intensywnie nawilżone. Efekt będzie widoczny od razu i utrzyma się od 8 do 20 miesięcy (w zależności od zastosowanego preparatu).

  Do zabiegu zostaną użyte jedynie certyfikowane wypełniacze firmy Prinecess oraz Filorga.

  Więcej informacji na temat zabiegu oraz stosowanych preparatów znajdziesz w dziale Powiększanie i modelowanie ust - kliknij tutaj.  

 • Halloween'owe szaleństwo w Beauty Inside

   

  Sezon dyniowy w Beauty Inside!!!

  Specjalnie na prośbę moich klientek już dostępny przełomowy dyniowy peeling enzymatyczno-chemiczny przeznaczony dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem, rozszerzonymi porami i przebarwieniami pozapalnymi. I co niezwykle istotne zabieg polecany jest również dla skóry dojrzałejz oznakami fotostarzenia!

  Wyjątkowość zabiegu polega na regulowaniu pracy gruczołów łojowych oraz na balansowaniu mikroflory skóry, a nie tylko na efekcie złuszczania naskórka.

  Wyjątkowość zabiegu została doceniona również przez Profesjonalną Branżę Kosmetyczną, która w 2015 roku przyznała Peelingowi Dyniowemu Złoty Laur Kosmetologii w kategorii: Zabieg dla skóry trądzikowej.

  Zapraszam serdecznie na ten wyjątkowy i niezwykle skuteczny zabieg. Praktycznie każda moja klientka widzi i czuje efekty już po pierwszym zabiegu i decyduje się tym samym na kontynuację terapii.

  Więcej informacji na temat zabiegu oraz procedury zabiegowej znajdują się w dziale Rewitalizacja skóry (żeby przeczytać: kliknij tutaj) oraz w najnowszym artykule http://beautyinside.pl/aktualnosci/26-aktualnosci/76-peeling-dyniowy

   

 • Zabiegi z dyni w walce z trądzikiem i fotostarzeniem skóry

  Powszechnie uważa się, iż cera trądzikowa jest przede wszystkim problemem młodych ludzi w wieku nastoletnim. Nic bardziej błędnego! Do mojego gabinetu coraz częściej zgłaszają się Panie, zarówno przed jak i po 30 roku życia, które narzekają na pojawiające się cyklicznie zaskórniki oraz ropne krostki, które często przekształcają się w bolesne grudki podskórne. I nie są to Panie jedynie z cerą tłustą czy mieszaną.

  Oczywiście z trądzikiem da się żyć…  Wiem jednak z własnego doświadczenia, jak niezwykle irytujące  jest, kiedy rano przed lustrem widzę nowe wypryski, których niestety nawet najlepsze kosmetyki kryjące oraz kolorowe nie są w stanie zatuszować. Nie mówiąc już o aspekcie psychologicznym – skóra pokryta zaskórnikami i ropnymi wypryskami z pewnością nie wpływa pozytywnie na poczucie własnej wartości.

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich Klientek postanowiłam wprowadzić do oferty  takie zabiegi, które dedykowane byłyby nie tylko dla cer z tendencją do trądziku, ale również dla skór dojrzałych, z przebarwieniami posłonecznymi i pozapalnymi, na których pojawiają się liczne zaskórniki, krosty, ropne wypryski. Cera dojrzała z tendencją do trądziku stanowi niezwykłe wyzwanie w tym przypadku. Z jednej strony konieczne są zabiegi likwidujące tą przykrą dolegliwość, z drugiej musimy pamiętać, że skóra dojrzała wymaga  bardzo intensywnej terapii opóźniajacej procesy starzenia się skóry.

  Oczywiście na rynku jest sporo produktów i zabiegów, których stosowanie jest są zalecane w terapii leczenia trądziku, dla skór tłustych z tendencją do przetłuszczania. Najczęściej jednak powodują one nadmierne podrażnienie i wysuszenie skóry, a ich stosowanie najczęściej ogranicza się do okresu jesienno-zimowego.

  Za cel postawiłam sobie poszukanie takiego zabiegu, którego działanie na naszą skórę byłoby wielokierunkowe: z jednej strony likwidowałby problemy związane z w/w niedoskonałościami skóry, z drugiej, działał rewitalizująco, nie niosąc przy tym ograniczeń związanych z sezonowością. Nie od dziś wiadomo przecież, że większą skuteczność działania wykazują peelingi chemiczne oparte na mieszaninie różnorodnych składników aktywnych.

  Fakt ten wykorzystali amerykańscy naukowcy wprowadzając do recept peelingów chemicznych najnowsze biologicznie czynne substancje aktywne. Nowatorską formułę wprowadziło amerykańskie laboratorium DermaQuest TM Skin Therapy. Wyróżnia ją nie tylko innowacyjność, ale również filozofia działania. Przełamuje stereotyp procedury zabiegowej (demakijaż, peeling, ochrona przeciwsłoneczna w kremie). Po peelingu skóra z jednej strony jest podatna na absorpcję składników aktywnych a z drugiej całkowicie pozbawiona płaszcza hydrolipidowego, który ma ją chronić. W tej sytuacji należy jej dostarczyć antyoksydantów, peptydów, witamin, substancji nawilżających oraz filtrów UV. Filozofia ta przekłada się na efektywność całego zabiegu zapobiegając rozszerzeniu się stanu zapalnego oraz ogranicza możliwy łojotok a w następstwie  krosty czy zaskórniki.

  Jeden z najbardziej innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych zawierających peelingi chemiczne opracowanych przez DermaQuest Skin Thearapy to Peeling Dyniowy, który okazał się wręcz idealnym rozwiązaniem dla moich poszukiwań.

  Jest to przełomowy peeling enzymatyczno-chemiczny przeznaczony dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem, rozszerzonymi porami i przebarwieniami pozapalnymi i co najważniejsze zabieg ten polecany jest również dla skóry dojrzałejz oznakami fotostarzenia. Wyjątkowość zabiegu polega na regulowaniu pracy gruczołów łojowych oraz na balansowaniu mikroflory skóry, a nie tylko na efekcie złuszczania naskórka. Niespotykany dotychczas w preparatach wyciąg z dyni został doceniony przez amerykańskich naukowców oraz dermatologów. Jest bogaty w witaminę C [10%], B1, B2, B6, PP oraz K. Doskonale sprawdza się w terapii wspomagającej leczenie trądziku aktywnego, hiperpigmentacji i starzenia się skóry.

  Wyciąg z dyni stanowiący 40% receptury, bogaty jest w beta-karoten - prowitaminę A, która stosowana zewnętrznie bardzo łatwo przenika w głąb skóry, gdzie ulega przekształceniu do kwasu retinowego – najbardziej aktywnej formy witaminy A  oraz palmitynianu retinylu, czyli estrowej formy o działaniu antyoksydacyjnym. Retinol to czysta postać witaminy A dająca najlepsze rezultaty potwierdzone klinicznie w terapii przeciwstarzeniowej i przeciwtrądzikowej.

  W peelingu dyniowym występuje czysty retinol w połączeniu z lipofilową witaminą C: BV-OSC, co daje spektakularne rezultaty w specjalistycznej terapii skóry.Witamina A reguluje pracę gruczołów łojowych zmniejszając łojotok, tworzenie zaskórników, krost i zmian zapalnych.

  Wyciąg z dyni jest również źródłem enzymów proteolitycznych i antyoksydantów, przez co jeszcze lepiej chroni skórę przed działaniem wolnych rodników. W skład peelingu wchodzi także kwas glikolowy [10%], mlekowy [10%] i salicylowy [5%]. W celu ograniczenia zmian grudkowo-zaskórnikowych oraz przebarwień pozapalnych, zabieg wzbogacony jest o kwas azelainowy [10%] oraz kwas kojowy [5%].

  Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie probiotykóww postaci enzymów proteolitycznych otrzymywanych w procesie organicznego rozkładu dyni.

  Probiotyki zapobiegają namnażaniu się szkodliwych bakterii, przez co zmniejszają i niwelują ryzyko powstawania infekcji oraz problemów skórnych.

  Wyjątkowość zabiegu została doceniona również przez Profesjonalną Branżę Kosmetyczną, która w 2015 roku przyznała Peelingowi Dyniowemu Złoty Laur Kosmetologii w kategorii: Zabieg dla skóry trądzikowej.

   

  Zapraszam serdecznie na ten wyjątkowy i niezwykle skuteczny zabieg. Praktycznie każda moja klientka widzi i czuje efekty już po pierwszym zabiegu i decyduje się tym samym na kontynuację terapii.

  Więcej informacji na temat zabiegu oraz procedury zabiegowej znajdują się w dziale Rewitalizacja skóry (żeby przeczytać: kliknij tutaj).

 • Wyjątkowa promocja dla Wyjątkowych Kobiet