MangoLift Collagen Therapy

MangoLift Collagen Therapy DermaQuest to egzotyczna kompozycja witamin, kwasów oraz zaawansowanych peptydów podana w formie peelingu enzymatyczno-chemicznego.

Terapia dedykowana jest skórze wrażliwej ze znaczącym spadkiem jędrności, skłonnej do powstawania przebarwień i rozszerzonych naczynek.

 

Zabieg silnie nawilża skórę, wzmacnia jej system antyoksydacyjny, przy jednoczesnym działaniu liftingującym.

 

Terapia opiera się na podwójnym wprowadzeniu do skóry stymulatora syntezy kolagenu – cząsteczki Neodermylu®[2%]. Ten zaawansowany peptyd biomimetyczny wydłużając potencjał energetyczny fibroblastów wpływa na zagęszczenie skóry i jej silne pojędrnienie. Zmarszczki i linie grawitacyjne mogą ulec spłyceniu nawet do 15% już w trakcie pierwszych 20 dni kuracji. Zabieg wykorzystuje przeciwzapalne właściwości magniferyny z mango, dzięki czemu zmniejsza tendencję do czerwienienia się skóry i przywraca jej blask.

Terapia już po pierwszym zabiegu ujednolica koloryt skóry i zapobiega powstawaniu przebarwień poprzez zastosowanie silnych inhibitorów tyrozynazy jak: kwas azelainowy [10%], mlekowy [30%], kojowy [5%], fitowy [3%] i felurowy [1%]. Dopełnieniem zabiegu jest intensywnie liftingująca maska peptydowowo-enzymatyczna z Argireliną [3%], Matrixylem [5%] i papainą.

MangoLift Collagen Therapy to całoroczny program terapeutyczny, wzmacniający skórę przed silnym stresem oksydacyjnym oraz promieniowaniem UV, wspomagający aparaturowe kuracje pojędrniające i depigmentacyjne.

 

Wskazania:

  • Skóra skłonna do przebarwień posłonecznych, pozapalnych, melasmy
  • Skóra odwodniona, naczynkowa, zmęczona
  • Spadek jędrności skóry i zmarszczki
  • Skóra narażona na stres oksydacyjny i zanieczyszczenia środowiska, w tym skóra palaczy
  • Wzmocnienie ansyoksydacyjnych właściwości skóry po silnym stresie emocjonalnym
  • Wzmocnienie fotoprotekcyjnego systemu skóry w okresie o silniejszym nasłonecznieniu, po zabiegach laseroterapii i RF

Więcej informacji na temat zabiegu znajdziesz: tutaj

Cennik