Sunekos® - nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej

 

SUNEKOS to innowacja wśród preparatów kwasu hialuronowego. Tym razem jest on połączony z silnym zespołem opatentowanych i odpowiednio wyselekcjonowanych pod względem jakościowym i ilościowym sześciu aminokwasów, z  którymi wspólnie oddziałuje na wewnętrzne struktury skóry pobudzając ją do intensywnej regeneracji.


Tak skonfigurowana kompozycja przebadanych klinicznie substancji czynnych pozwala nie tylko aktywować fibroblasty do syntezy nowego kolagenu, ale również wspomaga regenerację macierzy pozakomórkowej. W wyniku takiego działania tworzą się nowe włókna białkowe skóry, takie jak: kolagen typu I, III i najtrudniejszy do odtworzenia kolagen typu IV oraz elastyna.
EFEKT  końcowy to:
🌺 zagęszczenie
🌺 ujędrnienie
🌺 spłycenie drobnych zmarszczek
🌺 nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw
🌺 naturalny efekt wolumetryczny
🌺 poprawa kolorytu

 

Iniekcji można poddać twarz, szyję, dekolt, dłonie, ramiona, wewnętrzną stronę ud i obszar pod kolanami. Ze względu na jego niesamowitą czystość i delikatność możemy go zastosować na każdą okolicę skóry, nawet na powieki, które są wyjątkowo problematyczną w leczeniu okolicą, w celu likwidowania zmarszczek oraz cieni pod oczami.


Idealny sposób aby zregenerować skórę po lecie i powstrzymać proces starzenia!💙

Więcej informacji o zabiegu przeczytasz tutaj

Cennik