Dzień Matki w Beauty Inside! Podaruj piękno Sobie i Swojej Mamie

Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych świat w roku. Dlatego, specjalnie na tę szczególną okazję, w Beauty Inside przygotowaliśmy dla Twojej Mamy i dla Ciebie wyjątkową propozycję. Możesz sprawić swojej Mamie oraz sobie wyjątkowy prezent, podarując piękno, na które zasługujecie!

Zapraszamy Was na nasze relaksacyjne zabiegi przeciwstarzeniowe, masaże oraz rytuały, które sprawią, że Ty i Twoja mama poczujecie się odprężone, zaopiekowane, wysłuchane i po prostu szczęśliwe. Jak wiecie, gościnność jest dla nas tak samo ważna, jak profesjonalizm. Każdy zabieg poprzedzany jest wywiadem, tak, aby jak najlepiej sprostać Waszym wymaganiom. Zabiegom towarzyszy nastrojowa muzyka, specjalnie przez nas dobrana, nie śpieszymy się, jesteśmy skupieni wyłącznie na tym, by czas w naszym gabinecie dał Wam pełne ukojenie.

Uważamy, że dobrze wykonany masaż oraz zabieg to ulga i przyjemność zarówno dla ciała,  jak i zmysłów. Dlatego też, dbając o każdy szczegół używamy wysokiej jakości olejów i olejków, a nasze świece są wykonane z naturalnych składników. Ze starannością dobieramy napary i herbaty, które będziecie miały przyjemność skosztować podczas wizyty w naszej świątyni spokoju i uważności.

Naszą intencją jest, abyś doświadczył i poczuł czystą energię płynącą od kosmetologa oraz masażysty.

 

Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy w naszej Klinice przygotowaliśmy wyjątkową promocję:

Wszystkie zabiegi przeciwstarzeniowe G.M. Collin -20%

 

LINIA ZABIEGÓW G.M. COLLIN to unikalna linia zabiegów profesjonalnych G.M. COLLIN wykorzystuje najwyższej jakości składniki i najnowocześniejsze preparaty, aby osiągnąć natychmiastowe, widoczne i trwałe rezultaty na skórze. Jednocześnie pozwala na doświadczenie niesamowitego odprężenia i relaksu. Każdy zabieg jest w pełni spersonalizowany i koncentruje się na konkretnych potrzebach pacjenta, zapewniając niesamowite efekty.

 

Wszystkie masaże -20%

 Z okazji Dnia Mamy możesz podarować Mamie Voucher na konkretne zabiegi objęte promocją lub na dowolną kwotę.

Voucher ważny jest 6 miesięcy od daty zakupu.

Podaruj Mamie odmłodzoną, rozświetloną skórę i zrelaksowane ciało. Spraw, by poczuła się wyjątkowa. Ciesz się razem z Mamą, a my zadbamy o to, aby te chwile były dla Was wyjątkowe!