O mnie

Witaj w Beauty Inside!

Niezmiernie się cieszę, że tu jesteś.

Jeśli szukasz harmonii ciała i duszy, pragniesz wydobyć z siebie to, co najpiękniejsze, jesteś we właściwym miejscu.

Jestem specjalistą kosmetologii estetycznej, coachem oraz biotechnologiem z wieloletnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej. Ukończyłam Kosmetologię  na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, Akademię Szkoleń Kosmetologii Estetycznej, Coaching profesjonalny na ALK w Warszawie oraz biotechnologię na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.


Moim marzeniem było stworzenie kameralnego, dyskretnego miejsca, w którym zawsze będziesz mile widziana, wysłuchana i zrozumiana.
Miejsca, w którym profesjonalne zabiegi kosmetologii i medycyny estetycznej wydobędą Twoje naturalne piękno oraz pozytywną energię.
Miejsca, w którym po prostu będziesz się czuć dobrze i do którego będziesz chciała wracać.

W Beauty Inside będę Cię traktować indywidualnie: słuchać, rozmawiać i wyjaśniać na czym polegają zabiegi oraz doradzać te, które będą w Twoim przypadku najbardziej właściwe.
Zawsze podkreślam, że do dobrodziejstw kosmetologii estetycznej należy podchodzić z rozwagą. Wyznaję zasadę „Less is more”: rekomenduję jedynie te zabiegi, które w skuteczny sposób pozwolą wydobyć Twoje naturalne piękno i podkreślić Twoje atuty. Dzięki temu po wizycie w moim gabinecie będziesz wyglądać na wypoczętą i być może nawet zakochaną.
Jestem zwolennikiem wszelkich zabiegów rewitalizujących, które stymulują skórę do odnowy. Peelingi, mezoterapia igłowa, mikroigłowa, osocze bogatopłytkowe, karboksyterapia, HIFU, radiofrekwencja mikroigłowa, biostymulatory pozwolą Ci osiągnąć widoczne i długotrwałe rezultaty w walce z problemami i niedoskonałościami skóry.  
Dobrze dobrane zabiegi oraz pielęgnacja domowa wyzwolą w Tobie pozytywną energię i wzmocnią poczucie wartości. Twój nowy wizerunek stanie się Twoim sprzymierzeńcem!
W pracy najważniejsze są dla mnie bezpieczeństwo oraz zadowolenie moich klientów. Dlatego też stosuję sprawdzone metody oraz używam wyłącznie certyfikowanych produktów i urządzeń, będących gwarancją wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa.

Prywatnie jestem mamą trzech Przystojniaków, którzy każdego dnia uczą mnie jak być asertywną mamą. Całkowicie uzależniona jestem od biegania i dlatego też w każdej wolnej chwili wkładam sportowe buty i ruszam przed siebie. Wyciszenie, spokój oraz harmonię znajduję z kolei w medytacji oraz jodze. Dzięki nim wkraczam na coraz wyższe poziomy świadomości  i staję się lepszym człowiekiem. Codzienna dawka ruchu, świeżego powietrza oraz bycia ze sobą dają mi mnóstwo dobrej energii i sprawiają, że  z uśmiechem witam każdy dzień!

Zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu i porozmawiania o Twoich potrzebach.

Z przyjemnością Cię poznam!


Anna Jojko

..