Zabiegi | Menu

Powiększanie i modelowanie ust

Nasze usta tak jak reszta skóry podlegają procesom starzenia się i jest to proces nie do uniknięcia. W wyniku starzenia czerwień wargowa staje się coraz bardziej sucha.

Usta nie posiadają, tak jak skóra, dostatecznej naturalnej warstwy ochronnej (mało gruczołów łojowych) zabezpieczającej je przed utratą wody i promieniowaniem UV. Odwodnienie pociąga za sobą utratę objętości i jędrności. Powiększanie i modelowanie ustW miarę nasilania się tego procesu wargi tracą kolor, a brzegi ust ulegają zwiotczeniu, co z kolei prowadzi do promieniście układających się zmarszczek wokół ust, nazywanych „zmarszczkami palacza”. Możemy jednak wpływać na opóźnienie tego procesu, oraz zmniejszać widoczne efekty starzenia się.

Jedną z najpopularniejszych obecnie metod poprawiania wyglądu stało się modelowanie ust – poprawianie ich konturu, powiększanie objętości. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. Część pań pragnie powiększyć swoje usta z powodu panującej mody na „pełne” usta. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. 

Usta można skutecznie wymodelować i odświeżyć w taki sposób, aby nikt nie poznał, że były poddane zabiegowi. Można je również powiększyć tak, aby efekt zabiegu był bardzo wyraźny.

Wskazania +Wskazania -

Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą podkreślić kontur ust, delikatnie zaakcentować lub w widoczny sposób powiększyć usta. Zabieg jest również doskonałym rozwiązaniem dla osób borykających się z asymetrią ust. 

Innym wskazaniem jest rewitalizacja oraz  nawodnienie ust suchych, pozbawionych objętości i jędrności.

Obszar zabiegu +Obszar zabiegu -

Usta

Promocje i ceny +Promocje i ceny -

Ceny poszczególnych zabiegów już od 600zł. Szczegółowe informacje w cenniku.

Polecane zabiegi: