Filtr
 • Zabiegi dla kobiet w ciąży i w okresie laktacji

  Będąc w ciąży lub karmiąc piersią nie musisz rezygnować z zabiegów kosmetologicznych. Specjalnie dla Ciebie gabinet Beauty Inside przygotował odpowiednie terapie zabiegowe.
  Zabiegi dobrze wpływają na skórę, a także poprawiają samopoczucie i Twoją samoocenę.

  Więcej informacji na temat zabiegów znajdziesz tutaj

  Cennik

 • Profhilo – NOWOŚĆ! Lifting bez skalpela!!!

   

  Molekuła młodości będąca absolutną innowacją w świecie medycyny estetycznej już w Beauty Inside!


  Profhilo® w chwili obecnej JEST JEDYNYM NA ŚWIECIE preparatem do BIOREMODELINGU /PRZEBUDOWY / PRZYWRÓCENIA UTRACONYCH W PROCESIE STARZENIA PARAMETRÓW SKÓRY.
  Jest czymś nowym i nie można porównywać go z żadnym ze znanych do tej pory preparatów.
  Profhilo® odmładza uruchamiając produkcję elastyny i kolagenu typu I,II,IV,VII. Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje biorewolumetryczny efekt nie zmieniając rysów i nie powiększając objętości tkanek twarzy. Natychmiast nadaje skórze sprężystość, wygładza ją i liftinguje.
  I co najważniejsze nie wymaga rekonwalescencji! Bezpośrednio po zabiegu możesz od razu wrócić do codziennych obowiązków!

  Więcej informacji o zabiegu Profhilo® znajdziesz tutaj

  Cennik

   

 • Mezoterapia StretchCare® efekt liftingu i naprężenia!

   

  StretchCare®  francuskiego laboratorium RevitaCare to doskonałe połączenie kwasu hialuronowego o stężeniu 26mg, witaminy B5 (pantotenian wapnia), rewolucyjnego kompleksu antyoksydantów DMAE (dimetyloaminetanol) oraz pierwiastków śladowych Cu-Zn.

  Dzięki tym doskonale dobranym składnikom preparat obkurcza poluzowane włókna kolagenowe wywołując efekt natychmiastowego liftingu, a skóra staje się idealnie napięta i wzmocniona. Rysy twarzy wyostrzają się, a owal staje się wyrazisty i idealnie wyrzeźbiony. Skóra poddana kuracji jest gładsza, wzmocniona wręcz podniesiona. Twarz odzyskuje idealny kształt i wyrazistość. Przebarwienia i plamy pigmentacyjne stają się mniej widoczne, skóra jest idealnie rozświetlona i nawilżona.

  • Efekt wzmocnienia tkanek skórnych
   DMAE wywołuje efekt liftingu i naprężenia. Tkanki wspierające skórę zostają bardzo wzmocnione.
  • Poprawa jakości skóry
   Dzięki kwasowi hialuronowemu, jego właściwościom nawilżającym i odbudowującym, komórki otrzymują intensywną dawkę substancji odpowiedzialnej za nawodnienie i regenerację. Umożliwia to skórze odzyskanie jej napięcia.
  • Wzmocnienie naturalnych mechanizmów obronnych skóry
   Pierwiastki śladowe oraz witamina B5 wspólnie wzmacniają naturalne mechanizmy obronne skóry przeciwko wolnym rodnikom, co skutkuje młodszą i świeżej wyglądającą skórą.

  Oprócz zastosowania StretchCare na twarz doskonale sprawdza się wszędzie tam gdzie występują zwiotczenia skóry, zastosowany na biust uniesie go, sprawi, że nabierz on idealnego kształtu, a rozstępy, przebarwienia i plamy pigmentacyjne staną się mniej widoczne, skóra biustu będzie idealnie napięta, nawilżona, odżywiona i odświeżona.

  • Zmniejszenie efektów rozciągnięcia
   DMAE wzmacnia poluzowane włókna kolagenowe, co zmniejsza szerokość uszkodzeń skóry oraz łagodzi efekt typowej dla nich pigmentacji.

  Już dziś zadbaj o swoją skórę!

  Zapraszamy serdecznie!