Filtr
 • Aktywna fotoprotekcja

   

  Uwielbiamy się opalać i to jest fakt. Skóra delikatnie muśnięta słońcem wygląda pięknie. Pamiętajcie jednak, że te cudowne promienie są jednocześnie głównym czynnikiem wpływającym na przyspieszenie procesu starzenia i tym samym powstawanie zmarszczek!
  Krem z odpowiednio wysoką fotoprotekcją to must have w każdej kosmetyczce. Ja sama stosuję i rekomenduję kosmeceutyki Dermaquest, a szczególnie SunArmor SPF 50. Został on zaprojektowany tak, aby zapewnić najwyższy stopień ochrony przeciwsłonecznej przy jednoczesnym działaniu kojącym, antyoksydacyjnym i przeciwstarzeniowym. A co najważniejsze - aplikacja jest gładka i jedwabista, bez efektu „bielenia” skóry i zatykania porów!!!

   

   

   

   

  UWAGA!!!

 • Terapia kolagenowa Linerase

   

  Linerase to pierwszy na rynku atelokolagen, którego zadaniem jest głęboka biostymulacja tkanek. Dzięki temu wzmożona zostaje produkcja naturalnego kolagenu i odmłodzenie skóry – nie poprzez wypełnienie (tak jak to było w wypadku wcześniej stosowanych kolagenów), ale właśnie poprzez pobudzenie naturalnych procesów młodości w skórze. W efekcie skóra staje się bardziej napięta i elastyczna, wygładzają się drobne zmarszczki, poprawia się jej sprężystość i po prostu wygląda młodziej.

  Szczegółowe informacje dotyczące terapii kolagenowej znajdują się w dziale Rewitalizacja skóry (żeby przeczytać: kliknij tutaj).