Zabiegi | Menu

Mezoterapia mikroigłowa

Sposób wykonania zabiegu +Sposób wykonania zabiegu -

Zabieg z wykorzystaniem medycznego derma rollera polega na intensywnym, bardzo gęstym nakłuwaniu rozstępów i okolic skóry, które chcemy poddać regeneracji. Podczas jednego zabiegu powstają dziesiątki tysięcy malutkich nakłuć. Odpowiednio głębokie i zagęszczone stymulują one naturalne reakcje samoodnowy skóry.
Rollery mogą być stosowane praktycznie wszędzie: na brzuchu, udach, biodrach, pośladkach, plecach, ramionach, twarzy, szyi, dekolcie i grzbietach dłoni.
Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta przed wizytą. Jest procedurą bezpieczną i szybką.

Po zabiegu +Poo zabiegu -


Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu mezoterapii mikroigłowej należy delikatnie dbać o ten obszar skóry, który był jemu poddany. Przez pierwszą dobę nie wolno korzystać z saun, solarium, ani opalać się na świeżym powietrzu. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie, lekkie pieczenie, może wystąpić również łuszczenie się naskórka, drobne wypryski wskazujące na samooczyszczanie się skóry, lekkie opuchnięcie.
Objawy te zależą od długości igieł oraz indywidualnych preferencji skóry, mogą utrzymywać się od 2 (najpłytsze nakłucia) dni do 14 (najgłębsze nakłucia) 

Efekty +Efekty -


Zastosowanie derma rollera zmusza skórę do intensywnej regeneracji. Wywołany stan zapalny powoduje dość intensywne, ale bezbolesne zaczerwienienie i opuchnięcie skóry. Jest to zjawisko naturalne i ustępuje całkowicie w ciągu 1-3 dni.
Wykonanie serii zabiegów z zastosowaniem derma rollera skutkuje poprawą zarówno strukturalną, jak i funkcjonalną skóry. Jej rezultatem jest m.in. zwiększenie napięcia i elastyczności skóry, pogrubienie naskórka oraz poprawa jego funkcji.
Zabiegi ujędrniają skórę i niwelują rozstępy. Stosowane na twarzy niwelują także blizny po przebytym trądziku, redukują drobne zmarszczki i przebarwienia.
Efekty zabiegu derma rollerem medycznym widoczne są dopiero po pewnym czasie. Najlepsze rezultaty przynosi seria 4-6 zabiegów powtarzanych w odstępach co 2-4 tygodnie.
Efekty zabiegu derma rollerem medycznym widoczne są dopiero po pewnym czasie. Najlepsze rezultaty przynosi seria 4-6 zabiegów powtarzanych w odstępach co 2-4 tygodnie.

PrzeciwWskazania +PrzeciwWskazania -

Przeciwwskazania

 • Przerwana ciągłość naskórka, otwarte rany
 • Stany zapalne
 • Egzema
 • Łuszczyca
 • Zaburzenia krwawienia i odporności
 • Cukrzyca
 • Skłonność do keloidów
 • Choroby zakaźne skóry: grzybicze, wirusowe, bakteryjne
 • Alergie na metal oraz składniki ampułek
 • Przebyte w ostatnim czasie inwazyjne zabiegi estetyczne/kosmetyczne

Stosowane produkty:

Derma roller DNS bioGenesis +Derma roller DNS bioGenesis -

Derma roller DNS to urządzenie do mezoterapii mikroigłowej, które stanowi ciekawą alternatywę dla zabiegów wykonywanych laserem frakcyjnym. Jest to niewielki wałeczek pokryty cienkimi mikro-igiełkami o dużym zagęszczeniu (192 igły na wałku).
Derma roller DNS wytwarza w skórze kanaliki – mikrouszkodzenia – powodując tym samym zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny, co sprawia, że nasza skóra ulega regeneracji. Powoduje rozluźnienie połączeń między komórkami naskórka z jednoczesnym pobudzeniem żywych warstw skóry. Prowadzi to do wzrostu przepływu krwi ipobudzeniu fibroblastów. Każdy kolejny zabieg stopniowo spłyca blizny oraz niweluje zmarszczki.

Derma Pen FORZA MMS 600 +Derma Pen FORZA MMS 600 -


Derma Pen FORZA MMS 600

Jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń Automated Meso Micro- Needling i DermaStamp, posiadające szybki, bezprzewodowy silnik o dużej mocy i regulowaną długość igły. Dzięki zastosowaniu technologii jednolitego ruchu (Uniform Motion Technology) FORZA MMS 600 wnika w skórę przez jednorazowe igły, bezboleśnie i skutecznie tworząc tysiące mikro kanałów w zaledwie kilka sekund. Urządzenie specjalnie zaprojektowano do profesjonalnego mikronakłuwania skóry w celu leczenia płytkich linii, zmarszczek, blizn po trądziku, obkurczania porów i liftingu, a także w celu inicjowania odrastania włosów.   FORZA MMS 600 to terapia silnie odmładzająca o wysokim profilu bezpieczeństwa, zapewniająca znacznie mniejsze uszkodzenia naskórka niż urządzenia marek konkurencyjnych. Automatyczna technologia jednolitego ruchu wibracyjnego zwiększa stymulację produkcji kolagenu, jednocześnie redukując ból i dyskomfort

Zalety:

 • Bez ryzyka nadkażeń (jednorazowe sterylne igły);
 • Krótszy czas zabiegu;
 • Regulowana głębokość igły;
 • Szybszy zabieg;
 • Mniej bólu;
 • Dokładne nakłucia z precyzją opracowania.