Zabiegi | Menu

Mezoterapia igłowa

Mezoterapię w rewitalizacji okolic oczu, podobnie jak zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i derma rollerów, stosuje się w celu wzmocnienia, ujędrnienia i pogrubienia skóry oraz poprawy jej elastyczności, ukrwienia i funkcjonowania. Dzięki temu skóra jest mniej podatna na tworzenie się zmarszczek oraz mniej prześwitująca, przez co lepiej maskuje zasinienia i cienie pod oczami. Mocniejsza, lepiej ukrwiona i jędrniejsza skóra to także nadzieja na zmniejszenie obrzęków i worków pod oczami.

Sposób wykonania zabiegu +Sposób wykonania zabiegu -

Zabieg rewitalizacji okolic oczu za pomocą mezoterapii polega na stosunkowo gęstym (co ok. 1 cm) śródskórnym podawaniu małych dawek substancji odżywczych w powieki oraz w okolicy zewnętrznych kącików oczu.

Podczas zabiegu powstają dziesiątki małych grudek, w których zdeponowany jest preparat. Grudki te, podobnie jak ślady po wkłuciach, znikają po kilkunastu-kilkudziesięciu godzinach, a składniki aktywne preparatu ulegają całkowitemu wchłonięciu. Nawilżają przy tym i odżywiają skórę działając profilaktycznie i stymulując ją do regeneracji i rewitalizacji.
Mezoterapię powiek wykonuje się specjalnymi preparatami stworzonymi do zabiegów na bardzo delikatnej, wiotkiej i cienkiej skórze.
Zabieg mezoterapii skóry wokół oczu nie wymaga specjalnego przygotowania przed wizytą. Nie powoduje nadwrażliwości na słońce i może być stosowany przez cały rok.

Efekty +Efekty -


Zabiegi mezoterapii okolic oczu powodują bardzo skuteczne i głębokie nawilżenie skóry. Uzupełniają niedobory witamin oraz minerałów, wspomagają mikrokrążenie i – dzięki stymulacji komórek do produkcji nowych włókien kolagenowych – zwiększają napięcie i elastyczność skóry, redukując oznaki jej starzenia się. Po serii zabiegów widoczna jest grubości i poprawa gęstości skóry oraz jej rozjaśnienie i odmłodzenie.
Wykonanie serii zabiegów mezoterapii igłowej skutkuje nie tylko poprawą strukturalną, ale i funkcjonalną skóry. Jej rezultatem jest m.in. pogrubienie naskórka oraz poprawa jego funkcji. Pogrubienie skóry i naskórka powoduje redukcję istniejących zmarszczek oraz zasinień pod oczami. Skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd.
Zabiegi mezoterapii powiek mają korzystny wpływ na zmniejszenie objętości płynów gromadzących się wokół oczu.
Pełne efekty mezoterapii widoczne są dopiero po serii 4-6 zabiegów. Powinny się one odbywać cyklicznie co 2-4 tygodnie, a w fazie podtrzymującej – raz na kilka miesięcy. Dzięki zabiegom podtrzymującym, efekty kuracji utrzymują się znacznie dłużej.

Stosowane produkty:

Seventy hyal 2000 +Seventy hyal 2000 -


Seventy hyal 2000Kwas hialuronowy pełni w skórze nie tylko funkcję elementu nawilżającego – zwiększając objętość macierzy zewnątrzkomórkowej, ale odgrywa strategiczne role fizjologiczne i metaboliczne w odniesieniu do populacji komórek w tkance skóry.

HYAL 2000 30mg/syringe zawiera wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy o 2 różnych masach cząsteczkowych. Połączenie różnych wielkości HA co powoduje większą aktywność biologiczną oraz pobudzenie aktywności sygnalizacyjnej, przez co więcej komórek zostanie pobudzona

Wysoka masa cząsteczkowa Hyal 2000 umożliwia odtworzenie struktury skóry, podobną do tej z okresu lat młodzieńczych, a poprawa aktywności komórkowej oraz sprzyjające warunki produkcji nowego kolagenu i elastyny są do tworzenia nowych tkanek skóry.
Proces wywołany przez wprowadzenie kwasu hialuronowego powoduje nawilżenie, czego skutkiem jest poprawa kondycji skóry oraz stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny.

Efekty mezoterapii z użyciem Hyal 2000:

Natychmiast po zabiegu

Zabieg rewitalizacji okolic oczu za pomocą mezoterapii igłowej

Po 4 zabiegach w odstępach 3 tygodni

Efekty mezoterapii z użyciem Hyal 2000

Po 6 zabiegach w odstępach 3 tygodni

Efekty mezoterapii igłowej z użyciem Hyal 2000

Po 6 zabiegach w odstępach 3 tygodni

Efekty mezoterapii igłowej z użyciem Hyal 2000

Dermaheal SR +Dermaheal SR -

Dermaheal SRDermaheal SR to rewitalizujący preparat do mezoterapii igłowej dający efekt odmłodzenia, redukcji zmarszczek i zapobiegający starzeniu się skóry. Działa szczególnie korzystnie na skórę wokół oczu, trądzikową i o rozszerzonych porach. Redukuje drobne zmarszczki i poprawia elastyczność skóry, zwiększając w niej ilość kolagenu, elastyny i innych składników macierzy międzykomórkowej.
Dermaheal SR zawiera 57 składników aktywnych, w tym: witaminy, aminokwasy, minerały, koenzymy, kwasy nukleinowe, czynniki redukujące i peptydy biomimetyczne. Nie zawiera kwasu hialuronowego.

Dermaheal HSR +Dermaheal HSR -

Dermaheal HSRDermaheal HSR to przeciwzmarszczkowy preparat do mezoterapii igłowej dający efekt odmłodzenia, regeneracji i głębokiego nawilżenia.
Obecny w preparacie kwas hialuronowy nawilża skórę i zmniejsza pory. Powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek i wzmacnia elastyczność skóry poprzez przyspieszenie proliferacji komórek oraz indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawadnia suchą skórę i pomaga jej utrzymać optymalną równowagę. Produkt przeznaczony jest do rewitalizacji skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi, dekoltu, ramion i grzbietów rąk.

 

Eye Bag Solution +Eye Bag Solution -

EYE BAG SOLUTION – innowacyjna mezoterapia na „WORKI” pod oczami
 
Dermaheal Eyebag Solution to innowacyjny koktajl do mezoterapii z unikalnymi peptydami biomimetycznymi, zwalczający worki i opuchnięcia wokół oczu.

Unikalne połączenie peptydów biomimetycznych poprawia mikrokrążenie i stymuluje drenaż redukując worki i opuchnięcia wokół oczu oraz zapobiegając zastojom limfatycznym. Preparat zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych zapobiegając odkładaniu tłuszczu oraz stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki tłuszczowe okolic oczu. Wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt odmłodzenia skóry. Dodatkowo ma działanie rozjaśniające i rozświetlające skórę wokół oczu.

Składniki aktywne:
Tripeptide-41
Nonapeptide-18
Oligopeptide-61
Oligopeptide-73
 

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu!  


Wskazania:

 • „Worki” i opuchnięcia pod oczami
 • Przepuklina tłuszczowa powiek dolnych
 • Zaburzenia krążenia limfatycznego oraz żylnego w okolicy oczu
 • Wiotkość skóry oraz zmarszczki okolicy oczu

Przebieg zabiegu:

Zabieg polega na podaniu preparatu techniką mezoterapii w okolicy powieki dolnej. Wcześniej nakładany jest krem znieczulający, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Wygląd skóry po zabiegu:

Zaraz po zabiegu widoczne jest lekkie opuchnięcie, które może utrzymywać się do kilku godzin. Rzadko zdarzają się zasinienia, które w tej okolicy mogą utrzymywać się do 2 tygodni.

Efekty zabiegu:

Już po jednym zabiegu widać zmniejszenie „worków” pod oczami i poprawę napięcia skóry. Skóra staje się elastyczna i bardziej napięta. Dochodzi do poprawy krążenie, dzięki czemu zmniejsza się tendencja do opuchnięć.
Zabieg należy powtórzyć 4 razy w odstępach 2-3 tygodni, potem 1 raz co 2-3 m-ce.  

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • Ostre bakteryjne, miejscowe choroby skóry
 • Miejscowe stany zapalne, gorączkowe, rumieniowe
 • Cukrzyca niewyrównana
 • Choroba nowotworowa
 • Alergie na stosowany preparat
 • Przyjmowanie leków rozrzedzających krew, np. aspiryna

 

Dark Circle Solution +Dark Circle Solution -

DARK CIRCLE SOLUTION – innowacyjna mezoterapia likwidująca cienie pod oczami  

Dermaheal Dark Circle Solution to innowacyjny koktajl do mezoterapii skóry wokół oczu z unikalnymi peptydami biomimetycznymi, redukujący cienie wokół oczu.

Unikalne połączenie peptydów biomimetycznych rozjaśnia, rozświetla i nawilża skórę wokół oczu redukując cienie i oznaki zmęczenia - dając efekt świeżego i promiennego spojrzenia. Preparat wygładza zmarszczki wokół oczu i zapobiega ich powstawaniu oraz poprawia elastyczność skóry poprzez zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny. Zmniejsza również syntezę melaniny zapobiegając gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni wokół oczu.


Składniki aktywne:
Oligopeptide-34
Oligopeptide-24
Decapeptide-4

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu!


Wskazania:

 • cienie pod oczami
 • zmęczony wygląd oczu
 • utrata elastyczności i zmarszczki pod oczami
 • cienka skóra pod oczami i prześwitujące naczynia

Wygląd skóry po zabiegu:

Zaraz po zabiegu widoczne jest lekkie opuchnięcie, które może utrzymywać się do kilku godzin. Rzadko zdarzają się zasinienia, które w tej okolicy mogą utrzymywać się do 2 tygodni.

Efekty zabiegu:

Już po jednym zabiegu widać zmniejszenie  cieni pod oczami oraz wygładzenie drobnych zmarszczek. Skóra jest rozświetlona, zwiększa się jej elastyczność i napięcie.
Zabieg należy powtórzyć 4 razy w odstępach 2-3 tygodni, potem 1 raz co 2-3 m-ce.  

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ostre bakteryjne, miejscowe choroby skóry
 • miejscowe stany zapalne, gorączkowe, rumieniowe
 • cukrzyca niewyrównana
 • choroba nowotworowa
 • alergie na stosowany preparat
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew, np. aspiryna